Wiemy Czego Chcemy


Współpraca na rzecz lokalnych społeczności

A- A A+

W  terminie 8 - 10 września zapraszamy na drugie,  3 – dniowe warsztaty, po udziale w których zespoły projektowe będą się mogły ubiegać o dofinansowanie zaproponowanego przez nie projektu społecznego na rzecz lokalnej społeczności. 

Warsztaty pt. „Innowacyjne metody planowania i realizowania działań na rzecz lokalnych społeczności”, zaprezentują w działaniu dwie, nie stosowane do tej pory w Polsce metody: metodologię Procesu Strukturyzowanego Planowania Dialogu) oraz Teorię Zmiany. Dodatkowo, przećwiczymy planowanie i opracowywanie projektów partnerskich w ramach logiki projektowej.  

Warsztaty odbędą się w Małopolsce, w Krakowie.

Zapraszamy do zapoznania się z ramowym programem warsztatów oraz Regulaminem udziału w projekcie. Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się TUTAJ.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Dodatkowo:
We wrześniu 2017, w terminie 15 - 17 września, planowana jest trzecia, ostatnia tura warsztatów, na terenie województwa śląskiego lub opolskiego. Warsztaty mogą odbyć się u Was, w dowolnym miejscu (na terenie 2 w. w. województw). Trenerzy przyjadą do Was - pod warunkiem zebrania grupy warsztatowej min. 15 osób reprezentujących min. 7 różnych organizacji. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.


Projekt współfinansowany ze środków Programu
Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020

Copyright © 2017. Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych.

All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.